Inchema

Výroba a prodej
chemikálií a tiskových potřeb

Dodací podmínky

Jelikož většina zde nabízeného zboží (chemikálií) nelze z hlediska bezpečnosti přepravovat běžnými spedičními společnostmi, zajišťujeme dopravu zboží prostřednictvím společnosti TOPTRANS spol. s r.o., která umožňuje přepravu těchto chemických látek. Firma TOPTRANS doručuje zásilky do 24 hodin od vyzvednutí zboží.

Objednávky posíláme pouze po území ČR!

Ceník dopravy ke stažení: CENIK.pdf
 
Dodací lhůta
Dodací lhůta začíná plynout v 18:00 hodin dne převzetí zboží spediční firmou. Pokud si objednáte do 11:00, zásilka bude odeslána téhož dne. U objednávek uskutečněných po 11:00 se odeslání zásilky posouvá na následující pracovní den. Ve dnech pracovního volna a pracovního klidu dodací lhůta neplyne.

Pozor: V případě volby spediční společnosti je dopravné fakturováno zvlášť spediční firmou a placeno při převzetí zboží. Cena dopravného je závislá na hmotnosti dodávky a vzdálenosti.

  • Pří platbě dobírkou je třeba přípočíst poplatek 50 Kč (Platba převodem na účet 0 Kč).
  • K celkové ceně je připočteno balné 25 Kč (při osobním odběru zboží není balné účtováno).
     
Na začátek stránky

Výprodej chemikálií
(s končící dobou expirace) se slevou

Fosforečnan sodný krystalický a ´25 kg pytel, 15,- Kč/kg. Kontaktujte nás.

Novinky

25.04.2018 Nová otevírací doba!

Od května máme opět v úterý a ve čtvrtek do 17:00!

01.03.2017 Elektronická Evidence Tržeb (EET)

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že nově podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

19.12.2016 PF 2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň a popřáli  vám příjemné a šťastné prožití svátků vánočních a všechno nejlepší, zejména zdraví a pohodu do nového roku.