Inchema

Výroba a prodej
chemikálií a tiskových potřeb

Polygrafie

Firma Inchema s.r.o. je již desátým rokem výrobcem a dodavatelem čistících roztoků pro ofsetový a  flexo tisk. Vyrábíme moderní a k životnímu prostředí šetrné, přípravky na bázi dearomatizovaných uhlovodíků, které jsme schopni upravit dle požadavků zákazníků. Při výrobě a vývoji využíváme letitých zkušeností a dlouhodobé spolupráce s firmami jako jsou Heidelberg Praha, Repromat, Pískot, Poola či Grafoservis a široké základny zákazníků od gigantů, jako jsou Svoboda a.s., Libertas, Jiskra až po ty nejmenší, kterým jsme se vždy snažili vyhovět k plné spokojenosti. Dodáváme také isopropylalkohol, ethylacetátová či lihová  ředidla, destilovanou vodu a mnoho jiných chemikálií, které pomáhají udržet Vaše stroje v čistotě a optimálním výkonu.
 

 

Váš kontakt: Daniel Chaloupka, tel. 602 246 460, e-mail: chaloupka@inchema.czProstředky k mytí barevníkových a vlhčících válců

IN 200
Slouží k běžnému a šetrnému stahování barvy z válců, k čištění a mytí pogumovaných válců. Prostředek je středně prchavý, vhodný pro maloformátové stroje.
Použití: tekutinu nastříkáme mezi barevníkové válce a postupným stahováním barvy a přidáváním mycího roztoku vyčistíme barevníkové válce. Univerzálně použitelný.
Balení: 20 l kanystr.

 IN 600
Slouží k běžnímu a šetrnému stahování barvy z válců, k čištění a mytí pogumovaných válců. Prostředek je málo prchavý nevysušuje gumu ve válcích a je vhodný pro stroje větších formátů.
Použití: tekutinu nastříkáme mezi barevníkové válce a postupným stahováním barvy a přidáváním mycího roztoku vyčistíme barevníkové válce.
Balení: 20 l kanystr.

 Mléko na válce
Vysoce účinné pro regeneraci barevníkových válců a ofsetové gumy, ze kterých se odstraňuje sklovitý povrch a nečistoty z papíru a barev. Válce znovu získají hebký matný povrch důležitý pro kvalitní přenos barvy.
Použití: po normálním umytí válců nastříkejte rozmíchané mléko na válce a nechte 3-5 minut rozválet. Vsakující se mléko doplňujte. Po aplikaci umyjte válce vodou. Válce takto ošetřujte 1-2x týdně.
Balení: 1 l láhev, 6 ks v krabici

 
Váš kontakt: Daniel Chaloupka, tel. 602 246 460, e-mail: chaloupka@inchema.cz
 

Prostředky / ředidla/ pro flexotisk

Lihové ředilo

Ethylacetátové ředidlo


Váš kontakt: Daniel Chaloupka, tel. 602 246 460, e-mail: chaloupka@inchema.cz

Prostředky k čištění a regeneraci ofsetové gumy

IN 20
Slouží k běžnému mytí ofsetové gumy. Prchavý prostředek, který čistí a zároveň regeneruje ofsetovou gumu, je vhodný zejména pro stroje menších formátů. Vzhledem k prchavosti prostředku je guma po vyčištění suchá.
Použití: čistící prostředek se nanese na houbu, kterou pak gumu čistíme až do odstranění barvy a nečistot.
Balení: 20 l kanystr


 IN 40 S
Univerzální středně prchavý mycí prostředek ofsetové gumy i barevníkových válců.
Použití: čistící prostředek se nanese na houbu, kterou pak gumu čistíme až do odstranění barvy a nečistot.
Balení: 20 l kanystr


 IN 45
Prostředek je použitelný v neředěném stavu nebo je ředitelný vodou v poměru 1:1. Tento prostředek je středně prchavý, vhodný pro ruční mytí středněformátových strojů.
Balení: 20 l kanystr


 IN 45 S
Prostředek je použitelný v neředěném stavu nebo je ředitelný vodou v poměru 1:1. Tento prostředek je středně prchavý, vhodný pro ruční mytí a regeneraci gum u strojů středních a velkých formátů. Univerzálně použitelný.
Balení: 20 l kanystr


 IN 60
Optimální mycí prostředek s dlouhou účinností pro mytí a regeneraci ofsetových gum strojů středních a velkých formátů včetně novinových rotaček. Tento mycí prostředek je ředitelný vodou v poměru 1:1 a je vhodný k mytí prachu a zbytků barvy z ofsetové gumy.
Balení: 20 l kanystr


 IN 60 S
Univerzální vodou ředitelný prostředek na mytí ofsetové gumy, určený pro ruční i strojní mytí s kartáčovým nebo tkanicovým mytím. Tento mycí prostředek je ředitelný vodou v poměru 1:1 a je vhodný k mytí prachu a zbytků barvy z ofsetové gumy.
Balení: 20 l kanystr


 Super-čistič
Prostředek k rychlému odstranění zaschlé barvy z válců, z gumy, přenosových válců a z krytů stroje. Má razantní účinek a nesmí se použít pro čištění tiskové desky.
Balení: 10 l kanystrVáš kontakt: Daniel Chaloupka, tel. 602 246 460, e-mail: chaloupka@inchema.cz
 

Na začátek stránky

Výprodej chemikálií
(s končící dobou expirace) se slevou

Fosforečnan sodný krystalický a ´25 kg pytel, 15,- Kč/kg. Kontaktujte nás.

Novinky

25.04.2018 Nová otevírací doba!

Od května máme opět v úterý a ve čtvrtek do 17:00!

01.03.2017 Elektronická Evidence Tržeb (EET)

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že nově podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

19.12.2016 PF 2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň a popřáli  vám příjemné a šťastné prožití svátků vánočních a všechno nejlepší, zejména zdraví a pohodu do nového roku.