Inchema

Výroba a prodej
chemikálií a tiskových potřeb

Přehled produktů

Chemikálie

Prodáváme chemikálie do téměř všech oblastí lidských činností – strojírenství, stavebnictví, zemědělství, chemické výroby, polygrafie, automobilového průmyslu. více»

Bazénová chemie

Nabízíme bazénovou chemii: prostředky pro dezinfekci, flokulaci, likvidaci řas, odvápňovače a prostředky pro zazimování bazénu. více»

Polygrafie

Vyrábíme a dodáváme čistící roztoky pro ofsetový a  flexo tisk. Vyrábíme moderní a k životnímu prostředí šetrné, přípravky na bázi dearomatizovaných uhlovodíků, které jsme schopni upravit dle požadavků zákazníků. více»

Chemická WC

Vyrábíme tekutou chemii do chemických wc. více»

Šelaky

Šelak je jedinečná přírodní pryskyřice živočišného původu s průmyslovým významem. Tento přírodní produkt je využíván k vytvoření lesklého tvrdého povrchu a je fyziologicky nezávadný, biologicky odbouratelný, nezapáchá a neobsahuje žádné jedy. více»

Na začátek stránky

Výprodej chemikálií
(s končící dobou expirace) se slevou

Fosforečnan sodný krystalický a ´25 kg pytel, 15,- Kč/kg. Kontaktujte nás.

Novinky

25.04.2018 Nová otevírací doba!

Od května máme opět v úterý a ve čtvrtek do 17:00!

01.03.2017 Elektronická Evidence Tržeb (EET)

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že nově podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

19.12.2016 PF 2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň a popřáli  vám příjemné a šťastné prožití svátků vánočních a všechno nejlepší, zejména zdraví a pohodu do nového roku.