Inchema

Výroba a prodej
chemikálií a tiskových potřeb

O firmě

Inchema vlajky

Vážení obchodní přátelé,
Inchema s.r.o. Praha se díky Vám, našim zákazníkům, stala během několika let známým a oblíbeným dodavatelem chemikálií , bazénové chemietiskových potřeb.

Tyto již desátým rokem  distribuujeme z areálu Vám dobře známého – areálu bývalé Chemy Pardubice v Horních Počernicích, která po zhruba 50 letech ukončila svoji činnost. Vzhledem k novým možnostem, které nám otevřely velké skladové prostory a nové podzemní a nadzemní nádrže, jsme podstatně rozšířili sortiment nabízených chemikálií.

Nejsme již jenom Vašim oblíbeným dodavatelem tiskových potřeb jako před léty, ale dokážeme dnes nabídnout úplnou škálu chemikálií, potřebných k činnostem dotýkajících se prakticky všech oblastí života.

Díky naší pružnosti jsme schopni uspokojit požadavky jak velkého průmyslového podniku, tak toho nejmenšího odběratele. Naše krátké dodací lhůty, široký výběr obalů a ochotný přístup ke každému zákazníkovi zaručují, že si k nám najde cestu opravdu každý.

Děkujeme Vám za to a slibujeme, že naše ceny zůstanou pro Vás vždy ryze „české“, jako je naše firma INCHEMA s.r.o. Praha!

Přehled produktů

Na začátek stránky

Výprodej chemikálií
(s končící dobou expirace) se slevou

Fosforečnan sodný krystalický a ´25 kg pytel, 15,- Kč/kg. Kontaktujte nás.

Novinky

25.04.2018 Nová otevírací doba!

Od května máme opět v úterý a ve čtvrtek do 17:00!

01.03.2017 Elektronická Evidence Tržeb (EET)

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že nově podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

19.12.2016 PF 2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň a popřáli  vám příjemné a šťastné prožití svátků vánočních a všechno nejlepší, zejména zdraví a pohodu do nového roku.