inchema logo

O firmě

inchema logo

Naše historie

Vážení obchodní přátelé,

INCHEMA s.r.o. Praha se díky Vám, našim zákazníkům, stala během několika let známým a oblíbeným dodavatelem chemikálií, bazénové chemie, směsí rozpouštědel na zakázku, tiskových potřeb a jiných.

Letos jsme oslavili 15 let činnosti. Chemikálie distribuujeme z areálu Vám dobře známého – areálu bývalé Chemy v Horních Počernicích. Velké skladové prostory, podzemní a nadzemní nádrže, nově i vagóny nám umožnily rozšířit sortiment nabízených chemikálií.

Dnes dokážeme nabídnout úplnou škálu chemikálií, potřebných k činnostem dotýkajících se prakticky všech oblastí života. Díky naší pružnosti, vlastní dopravě, jsme schopni uspokojit požadavky jak velkého průmyslového podniku, tak toho nejmenšího odběratele. Naše krátké dodací lhůty, široký výběr obalů a ochotný přístup ke každému zákazníkovi zaručují, že si k nám najde cestu opravdu každý.

inchema

Dobročinná činnost

Všichni jsme ve firmě rozhodně za jedno v tom, že musíme pomáhat potřebným. Jakmile jsme se dostali do zelených čísel, začali jsme s podporou hned několika institucí. Podpořili jsme např. Veselý vozíček, Šance onkoláčkům, miminka v Podolské nemocnici, Droklaun – léčíme s úsměvem, domovy seniorů a další.

Podporujeme též sportovní oddíly či dětské tábory.

Certifikát Dobrého Anděla

Certifikace

Od dubna roku 2009 jsme držitelem certifikátu systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ISO 9001.

Certifikát ISO 9001